Deň matiek

Deň matiek sa niesol vo veľkom štýle. Program otvorila Maruška  Bechná, ktorá prenádherne zaspievla pieseň "Vždy pri mne si stála" a mamičky tak dojala, že niektoré to v sebe neudržali a prejavili svoje city slzami.

V plnej kráse sa predviedli naši malí prváci. No nedali sa zahanbiť ani druháci, tretiaci a štvrtáci. Dievčatá z piatej triedy predviedli tanec Mama Mia. Za učitelov sa predvieol pán učitel Benikovský, ktorý spieval a hral na gitare. Všetky vystúpenia boli úžasné a dúfame, že sa páčili aj všetkým mamičkám, ktoré mohli byť pyšné na svoje deti.

Mamičky dostali od niektorých detí aj darčeky, ktoré sami vyrobili. Za techniku sa chceme všetci poďakovať Ivovi Petríčkovi. Zvládol to super. No zároveň sa chceme poďakovať všetkým mamičkám, ktoré si našli čas zavítať do našej školy.

Vážme si svoje mamičky, aby sme dosiahli to, čo v živote potrebujeme. Teda pravú lásku, ktorá nič nepredstiera.

Šarlota Pozsónyiová, 6. trieda

• Základná škola s materskou školou, Do Stošky 8, 010 04 Žilina